Najlepsze biuro wirtualne w Gdańsku i Trójmieście

Korzystanie z biura wirtualnego staje się coraz bardziej powszechne. Więcej osób stawia na rejestrację swojego adresu oraz obsługę korespondencji w innym miejscu.

Powodów jest wiele. Jeden z nich to brak chęci rejestracji firmy pod swoim adresem domowym. Wystarczy wpisać adres siedziby w street view i od razu każdy pozna adres zamieszkania danej osoby, a w wizytówce google może to wyglądać mniej profesjonalnie niż np. budynek biurowy.

W takim razie jak najtaniej zarejestrować wirtualny adres dla firmy?

Biuro Wirtualne Gdańsk Wrzeszcz w swojej ofercie posiada tani pakiet, dzięki któremu firma może użyczyć swój adres w budynku biurowym przy Alei Grunwaldzkiej. Firma posiada różne oddziały, między innymi Biuro Wirtualne Gdańsk Przymorze oraz Biuro Wirtualne Pruszcz Gdański.

Dzięki tym kilku opcjom, można stworzyć wirtualną siedzibę firmy według odpowiadającego urzędu skarbowego, jeśli już jest się z jakimś związanym lub bliżej swojego miejsca zamieszkania.

Wszystkie listy i korespondencja przychodzi na adres biura wirtualnego. Pracownik biura wirtualnego odbiera korespondencję, skanuje listy i wysyła je tego samego dnia skanem na podany adres mailowy.  Nie trzeba już martwić się nieodebranymi listami i męczącymi wizytami na Poczcie, bo biuro odbierze listy za klienta.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij