Księgowość online - jak wybrać najlepszy program

Księgowość online – jak wybrać najlepszy program?

Prowadzenie własnego biznesu nieodłącznie wiąże się z koniecznością prowadzenia księgowości. W przypadku wielu firm oznacza to dodatkowe wydatki związane z zatrudnieniem księgowej lub korzystaniem z usług profesjonalnego biura.

Nie da się bowiem ukryć, że przepisy księgowe w naszym kraju nie należą do najprostszych i samodzielne dbanie o te kwestie dla wielu z nas nie jest możliwe.

Niestety, w przypadku niewielkich firm korzystanie z tradycyjnej księgowości oznacza bardzo duże obciążenie finansów. Nic więc dziwnego, że poszukują one oszczędności. Wśród dostępnych opcji szczególnie atrakcyjna wydaje się księgowość online.

To nowoczesne, zaawansowane programy, do korzystania z których wystarczy nam jedynie dostęp do internetu. Poza nimi możemy liczyć na wsparcie techniczne oraz pomoc doświadczonych profesjonalistów. Koszty korzystania z takiego rozwiązania są znacznie niższe niż w przypadku tradycyjnej księgowości. Jak jednak wybrać najlepszy program?

Sprawdź ceny

Nie da się ukryć, że w przypadku księgowości online nie chcemy przepłacać. Dlatego też poszukiwanie idealnego rozwiązania warto zacząć od sprawdzenia cen. Dobrym przykładem jest oferta Streamsoft Firmino – dostęp do księgowości online za jedyne 18 złotych miesięcznie. Jest to więc rozwiązanie, którego twój firmowy budżet praktycznie nie odczuje.

Dowiedz się co oferuje dany program

Dobry program do księgowości online musi być nie tylko tani ale również funkcjonalny. Warto więc przetestować wersję demo, by sprawdzić, czy wybrane przez nas rozwiązanie jest czytelne i przejrzyste. Skontroluj również, czy program wysyła powiadomienia oraz daje dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji takich jak wystawianie JPK, wystawianie faktur i deklaracji, zarządzanie kosztami czy majątkiem firmy.

Poczytaj opinie

Jeśli program spodobał ci się a jego cena jest bardzo przystępna sprawdź jeszcze jakimi opiniami cieszy się firma, która go stworzyła. Dzięki temu unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek i zyskasz pewność, że program będzie zawsze dostępny i sprawnie działający.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij