Atrakcje otwarte w Trójmieście – co robić podczas koronawirusa

Obecna sytuacja pandemiczna doskwiera każdemu. Zamknięte miejsca pracy, miejsca do spędzania wolnego czasu, a oglądanie filmów i seriali też może się znudzić.

Na szczęście pozostaje alternatywa, której obowiązujące obostrzenia nie dotyczą.

Wypożyczalnia Quadów Squad w Trójmieście oferuje możliwość wynajmu quadów . W ofercie można znaleźć dwa Quady o pojemności silnika aż 500 cm3.

Oferta jest bardzo korzystna, ponieważ płaci się za quada, niezależnie czy chce się jeździć samemu czy z kimś.

Wielkim plusem jest również to, że jeździć można samodzielnie, nie ma konieczności nudnej jazdy z instruktorem. Na początku pracownik pokazuje jak jeździć, abyśmy wiedzieli co i jak i to tyle.

Aktywność dostępna w Wypożyczalni Quadów w Gdańsku jest odpowiednia dla początkujących osób zarówno jak i dla doświadczonych. Należy pamiętać, że do jazdy konieczne jest posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Tuż obok Wypożyczalni Quadów w Pruszczu Gdańskim można skorzystać z jednego z najlepszych torów do jazdy w Polsce, a nawet w Europie. Zabawa dla wielbicieli błota – gwarantowana.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij