Taśmy pakowe z nadrukiem – jak stuningować Twoją paczkę ?

Czasami małe rzeczy mają duże znaczenie i wpływają na efekt końcowy. Wiele osób uważa, że wysyłając paczkę, nie trzeba wcale zwracać uwagi na szczegóły, ale nic bardziej mylnego. Dziś dowiecie się, dlaczego warto wybierać taśmy pakowe z nadrukiem i jak możecie szybko, ale i efektywnie stuningować swoją paczkę.

Taśmy z nadrukiem – nie tylko funkcjonalność, ale i estetyka

Wysyłając paczkę, trzeba pamiętać o tym, by dobrze ją zabezpieczyć, tak aby jej zawartość nie wypadła w trakcie transportu, ale też by nie została uszkodzona. Obowiązkowe jest więc stosowanie taśm pakowych. Warto jednak pójść o krok dalej i postawić na taśmę pakową z nadrukiem. Takie rozwiązanie 2w1 rzeczywiście sprawi, że przesyłka zostanie dobrze zabezpieczona, ale też dzięki nadrukowi na taśmie zyskacie dodatkową reklamę. Do wyboru są różnego rodzaju taśmy z nadrukiem. Możecie zdecydować się na taśmę ze standardowym foliowym nośnikiem lub ekologiczną z papieru. Doskonałą ofertę oraz szybki kalkulator wycen taśm znajdziecie tutaj: kalkulator taśmy z nadrukiem. W ofercie firmy dostępna jest również taśma w wersji tzw. cichej na nośniku PVC. Oznacza to, że jest cicho odwijalna. Dobrej jakości taśma rzeczywiście zabezpieczy Waszą paczkę, ale możecie sprawić również, że będzie przyciągać uwagę swoją estetyką. Na taśmie może znaleźć się informacja o Waszej firmie. Można też dodać stopkę adresową, czy kontakt telefoniczny. Możecie nawet umieścić logo firmy i w ten sposób zadbać o identyfikację wizualną.

Taśma z nadrukiem – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Taśma z nadrukiem to rozwiązanie dla firm, które chcą zyskać nowych klientów, ale też stworzyć swój znak rozpoznawczy. Takie taśmy przyciągają wzrok, ale sprawiają również, że nazwa Waszej firmy zostanie łatwiej zapamiętana przez konsumentów. Duże znaczenie ma również fakt, że za pomocą taśmy możecie utrzymać jeszcze lepszy wizerunek marki. Jednocześnie będziecie oceniani jako lepsi profesjonaliści. To rozwiązanie dla najbardziej wymagających, którzy zawsze wybierają to, co najlepsze. Taśmy z nadrukiem możecie zaprojektować, wybierając nie tylko kolor, ale też możecie umieścić na niej własną czcionkę, nazwę firmy czy Wasz znak rozpoznawczy w postaci logo. Ten mały detal sprawi, że będziecie na dobrej drodze, by osiągnąć sukces w marketingu. Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Wy przy niewielkim nakładzie finansowym możecie zareklamować się i wyprzedzić konkurencję. Na taśmie mogą znaleźć się zabawne czy chwytliwe hasło, świąteczne życzenia od firmy czy też informacja o obniżkach cen. W ten sposób zostaniecie zapamiętani przez klientów.

Jak szybko i łatwo stuningować swoją paczkę?

Swoją paczkę możecie naprawdę łatwo, szybko, a przy tym tanio stuningować. Wystarczy tylko taśma pakowa z nadrukiem. Należy oczywiście sprawić, by Wasza taśma się wyróżniała i tutaj można powiedzieć, że jedyny ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia. Samodzielnie możecie wybrać logo, ale też umieścić na taśmie coś, co sprawi, że zostaniecie zapamiętani. Po włożeniu towaru do kartonu możecie dołączyć bilecik z podziękowaniem. Oczywiście pamiętajcie, by właściwie zabezpieczyć paczkę. Po spakowaniu towaru możecie zakleić karton nie przy użyciu zwykłej taśmy, a właśnie taśmy pakowej z nadrukiem. Pamiętajcie, by wszystkie ważne dla Was treści były dla klienta widoczne. Dzięki temu przy odpakowywaniu będzie się mógł z nimi zapoznać. Także sam karton może zawierać nazwę i logo firmy, ale kolorowa taśma z nadrukiem będzie świetnie się prezentować także na zwykłym kartonie bez nadruku.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij