NOYEN – kompleksowe rozwiązania z zakresu mycia przemysłowego

NOYEN to polski producent myjni przemysłowych oraz wysokiej jakości preparatów chemii przemysłowej. Firma działa zgodnie z ideą All-In-One Solutions, oferując też usługi mycia, usługi laboratoryjne i serwisowe oraz automatyzację i robotyzację produkcji. Kompleksowe rozwiązania NOYEN są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klientów. Procesy produkcyjne realizowane przez przedsiębiorstwa z sektora przemysłu są bardzo zróżnicowane, dlatego umiejętność dostosowania technologii do specyfiki danego procesu to klucz do sukcesu.

Urządzenia myjące w ofercie NOYEN

Maszyny myjące NOYEN to nowoczesne urządzenia pozwalające na efektywne mycie różnego rodzaju części przemysłowych, w tym mycie odpowiadające konkretnym klasom czystości. Oferta NOYEN obejmuje urządzenia standardowe, a także możliwość zaprojektowania maszyny w pełni dopasowanej do potrzeb przedsiębiorstwa. Eksperci NOYEN podczas opracowywania rozwiązań biorą pod uwagę m.in. rodzaj prowadzonych przez klienta procesów przemysłowych, typ części oraz towarzyszących im zanieczyszczeń. Dzięki temu możliwe jest zaprojektowanie urządzenia w 100% dostosowanego do potrzeb firmy klienta. Należy zaznaczyć, że wybór maszyny myjącej ma podstawowe znaczenie dla efektywności procesu i optymalizacji kosztów, dlatego warto zdecydować się na urządzenia bazujące na zaawansowanej technologii i gwarantujące wymaganą funkcjonalność.

Chemia przemysłowa firmy NOYEN

Oprócz myjni przemysłowych NOYEN produkuje również specjalistyczną chemię przemysłową i wspiera klientów w opracowaniu technologii mycia. W asortymencie firmy dostępne są preparaty przeznaczone m.in. do usuwania powłok, korozji i tlenków metali, ochrony przed korozją, mycia elektroniki czy usuwania farb drukarskich i innych trudnych do usunięcia zanieczyszczeń występujących w procesach przemysłowych. Odpowiedni dobór chemii przemysłowej ma kluczowe znaczenie dla jakości procesu mycia – prawidłowo dopasowane preparaty są w stanie, np. wydłużyć żywotność kąpieli myjącej, ograniczając tym samym zużycie mediów i przestoje niezbędne dla jej wymiany. Eksperci NOYEN mogą także zmodyfikować formulację istniejącego preparatu w celu lepszego dostosowania do parametrów prowadzonych procesów, a także opracować nowy środek dedykowany konkretnemu procesowi realizowanemu przez firmę klienta.

NOYEN kieruje swoją ofertę także do klientów z rynków zagranicznych, w tym z rynku niemieckiego. Strona internetowa firmy posiada niemiecką wersję językową https://www.noyen.com/de/, na której można zapoznać się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi oferty.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij