Jak wygodnie otrzymać pożyczkę, bez wychodzenia z domu

Jak wygodnie otrzymać pożyczkę, bez wychodzenia z domu?

Obecne czasy zmusiły banki do wprowadzenia odpowiednich procedur, które pozwolą im udzielać kredytów i pożyczek online. Jest to zdecydowanie szybsza i wygodniejsza forma zaciągania finansowego zobowiązania. Oczywiście taka opcja nie oznacza, że dostępny jest pełny wachlarz ofert kredytowych. W poniższym artykule wyjaśniamy jak otrzymać pożyczkę online i kto może skorzystać z takiego sposobu kredytowania.

Pożyczka do domu

Jedną z najczęściej wybieranych opcji są pożyczki udzielane w domu klienta. Oferują je wyłącznie parabanki. Jest to wygodne rozwiązanie umożliwiające sprawne i bezproblemowe zaciągnięcie zobowiązania. Pożyczki w domu klienta są udzielane podczas spotkania z przedstawicielem firmy pożyczkowej (silesiakredyt.pl), podczas którego wypełnianie są stosowne formalności oraz udzielane wszelkie informacje na temat danego produktu finansowego. W ten sposób nie tylko uzyskuje się pomoc w poprawnym wypełnieniu wniosku, co można liczyć na poradę ze strony agenta odnośnie najodpowiedniejszej oferty i wyjaśnienie wszelkich niejasności. To idealna opcja dla tych, którym jednak zależy na bezpośrednim kontakcie, ale z jakichś względów nie mogą osobiście odwiedzić oddziału.

Jak wziąć pożyczkę przez internet?

Po wybraniu odpowiedniej oferty konieczne jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej banku lub firmy pożyczkowej. W celu weryfikacji klienta potrzebny jest dowód osobisty, ważny numer konta bankowego oraz numer telefonu. Cały proces przebiega szybko i sprawnie. Jeśli weryfikacja klienta nie pozostawia żadnych wątpliwości, wówczas środki przekazywane są nawet w ciągu 15 minut. Nie ma w tym wszystkim większej filozofii. Po złożeniu wniosku bank musi sprawdzić zdolność oraz historię kredytową, by ocenić, czy będzie w stanie spłacać zobowiązanie. W zależności od rodzaju kredytu może, aczkolwiek nie musi, być konieczne przesłanie zaświadczenie o wysokości uzyskiwanych dochodów. Tego typu zaświadczenie wymagane jest głównie przy kwotach przekraczających 5 tysięcy. W pozostałych przypadkach to rzadka praktyka. Koniecznie trzeba sprawdzić, czy oferta, która nas interesuje, jest objęta możliwością wnioskowania przez internet. Jeśli cały proces przebiegnie sprawnie, kurier dostarcza umowę lub klient jest proszony o wizytę w oddziale.

Pożyczki online to bardzo wygodna opcja jednak ograniczona pod względem sumy, jaką można zaciągnąć. Przeważnie taką możliwością objęte są tylko oferty na niskie kwoty i na krótki okres kredytowania. Dlatego, aby wybrać najkorzystniejszą i dostosowaną do indywidualnych potrzeb pożyczkę, najlepiej zadzwonić na infolinię danego banku i poprosić konsultanta o pomoc w wyborze.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij