Jak wybrać właściwą bramkę płatności dla własnego sklepu internetowego

Jak wybrać właściwą bramkę płatności dla własnego sklepu internetowego?

Jeśli chcesz przyjmować płatności online – potrzebujesz do tego bramki płatności. To tak, jak w przypadku płatności kartą w swoim sklepie – potrzebujesz do tego terminala w punkcie sprzedaży. Wybór metody płatności oferowanej klientom ma kluczowe znaczenie, gdyż pozwala na szybkie przeprocesowanie zakupu. Jak wybrać właściwą bramkę płatności dla własnego sklepu internetowego

Wyjaśnijmy zatem co to jest bramka płatności

Bramka płatności łączy bank klienta z kontem sklepu, aby pieniądze z transakcji mogły zostać przeniesione z konta klienta na konto sprzedawcy. Bramka płatności przechowuje i weryfikuje informacje o kwocie transakcji, zapewnia dostępność środków i przekazuje środki na konto sklepu. I zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji, czyli wszystkie przekazywane informacje są odpowiednio chronione. Jedna z bardzo innowacyjnych bramek płatności pojawiła się niedawno na rynku polskim. FONDY to ujednolicona bramka płatności, która oferuje unikalne funkcje dopasowane do potrzeb płatniczych twojej firmy. Niezależnie od tego, czy twoja firma jest duża, średnia, czy mała, FONDY ma najlepszy pakiet usług, który pomoże ci zoptymalizować i przyspieszyć procesy płatności online.

Co wyróżnia FONDY na tle konkurencji?

  1. Szybka i prosta instalacja i integracja ze sklepe. FONDY oferuje wiele wtyczek, które zapewniają funkcjonalność do szerokiego zakresu oferowanych metod płatności takich jak: szybki przelew bankowy, płatność kartami debetowymi lub kredytowymi, PayPal i wiele innych. FONDY umożliwia łatwą i bezproblemową integrację z rozwiązaniem płatności online dla subskrypcji, płatności mobilnych i internetowych. Wszystkie te rozwiązania wspomagają znacznie rozwój twojego biznesu.
  2. Przyspieszenie sprzedaży. Niektórym dostawcom bramek płatności zajmuje nawet do 2-3 dni dostarczenie pieniędzy z transakcji dokonanej online na konto bankowe sprzedawcy. Z FONDY możesz mieć swoje środki ze sprzedaży natychmiast! Ta bramka płatności działa szybko i skutecznie.
  3. Płatności wielowalutowe. Zarządzanie sprzedażą w wielu walutach jest dużo łatwiejsze dzięki opcji walutowej FONDY. Dzięki oferowaniu cen produktów czy usług w różnych walutach możesz rozwijać swój biznes na zagranicznych rynkach.
  4. Od przeglądania do zakupu. Uaktywnij opcję płatności za pomocą jednego kliknięcia, dzięki której skrócisz ilość czasu jaka jest potrzebna klientowi na dokonanie płatności. Guzik płatności można umieścić w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej. W momencie gdy klient kliknie w ten guzik, to system natychmiast przekieruje go do strony płatności bez konieczności zakładania konta przez klienta w systemie operatora płatności.
  5. Szybkie zwroty. Dzięki FONDY możesz w prosty sposób zwrócić każdą transakcję klienta – niezależnie od metody płatności jaką klient wybrał. Nie ma potrzeby ponownego wprowadzania informacji o kliencie.
  6. Niezawodność i bezpieczeństwo transakcji. FONDY zapewnia bezpieczeństwo zawieranych transakcji finansowych, po obu stronach zarówno klienta jak i sklepu. Wszystkie dane klientów i kart kredytowych zabezpieczane są  najwyższym poziomem szyfrowania.
  7. Zaprojektuj swoją stronę płatności. Bramka płatności może być łatwo dostosowana do potrzeb biznesowych czyli do grafiki i stylu twojej strony. Zaprojektuj proces zakupu, jak chcesz i uzyskaj wyższą konwersję, zachowując przy tym bezpieczeństwo transakcji.
  8. Szczegółowe analizy i raporty. Masz możliwość całodobowego wglądu i monitorowania szczegółowych raportów ze wszystkich swoich transakcji sprzedażowych. Dzięki temu trzymasz rękę na pulsie i kontrolujesz swoją sprzedaż.
  9. Wystaw faktury w ciągu kilku minut. Dzięki FONDY możesz wystawiać faktury online i rachunki, nawet jeśli nie masz strony internetowej lub podłączonego systemu płatności. Fakturowanie online to jedna z wielu dodatkowych funkcjonalności jaką oferuje FONDY.
Jak wybrać właściwą bramkę płatności dla własnego sklepu internetowego

Dlaczego FONDY to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy?

Wybranie odpowiedniej bramki płatności, a następnie jej zintegrowanie ze sklepem lub stroną nie jest ani trudne ani kosztowne. Wybierając odpowiednią bramkę płatności możesz mieć natychmiastowy i pozytywny wpływ na zadowolenie klienta, a także na przepływy pieniężne i rentowność. Oferowanie odpowiednich metod płatności może zapewnić Ci globalny zasięg, pomóc w zwiększeniu liczby konwersji i zapewnić bezproblemową obsługę swoim klientom. FONDY to kompleksowe rozwiązanie płatnicze, które pozwala łatwo i bezpiecznie akceptować transakcje płatnicze online, dzięki czemu możesz skutecznie rozwijać swoją firmę. >

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij