Infokioski vs. tradycyjne punkty informacji: Które rozwiązanie jest lepsze?

Infokioski vs. tradycyjne punkty informacji: Które rozwiązanie jest lepsze?

Wiele firm i instytucji zastanawia się nad tym, jak skutecznie obsłużyć rosnącą liczbę interesantów. Cyfryzacja stanowi duże wyzwanie, ale również szansę na modernizację działania biznesu. Chociaż nadal większość osób korzysta z tradycyjnych punktów informacji, znacznie lepszą opcją jest zainstalowanie totemów, które są bardzo wygodne w obsłudze, a ponadto zapewniają dostęp do danych przez 24 godziny na dobę.

Czym charakteryzują się infokioski?

Infokioski coraz częściej wykorzystuje się jako istotny element komunikacji w przestrzeni publicznej i komercyjnej. Takie urządzenia wyposażone są w interaktywne wyświetlacze dotykowe bazujące na technologii multi-touch, umożliwiającej wygodne przeglądanie treści. Intuicyjna nawigacja sprawia, że obsługiwanie sprzętu nie stanowi zbyt dużego wyzwania. Nowoczesny totem ma wbudowane zaawansowane funkcje dostępności, które sprawiają, że nawet osoby z ograniczeniami poznawczymi mogą z niego swobodnie korzystać. Są to takie rozwiązania jak regulacja wysokości, przyjazne interfejsy i możliwość obsługi przy użyciu urządzeń wspomagających.

Obudowy zainstalowane w infokioskach chronią przed kurzem i wodą. Matryce wysokiej jasności sprawiają, że obraz jest czytelny nawet w intensywnym świetle. Co również istotne, możliwe jest dopasowanie wyglądu obudowy do wizerunku marki. Dotyczy to między innymi kolorystyki. Integracja z zaawansowanymi systemami zarządzania treścią umożliwia zdalne aktualizacje, monitorowanie i analizę danych. Z takiego rozwiązania korzysta się często w centrach handlowych, sklepach detalicznych, transporcie publicznym, na lotniskach, targach, w obiektach medycznych, hotelach, punktach obsługi i urzędach. Totem informacyjny sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest duży przepływ ludności. Ekrany w witrynie pozwolą zaś skutecznie przyciągnąć uwagę odbiorców: https://solix.pl/rozwiazania/ekrany-w-witrynie/.

Czy lepsze są infokioski, czy tradycyjne punkty informacji?

Infokioski mają wiele zalet, co sprawia, że korzystanie z nich jest bardzo wygodne. Automatyzacja procesów pozwala na szybkie uzyskanie niezbędnych informacji bez konieczności czekania w kolejce. Działanie elektronicznych urządzeń jest bardzo wydajne. Są one na bieżąco aktualizowane, nie ma więc żadnych opóźnień w dostępie do danych. Wejdź na stronę: https://solix.pl/rozwiazania/totemy-i-infokioski/, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Infokiosk może działać nawet przez całą dobę. Tradycyjne punkty informacji są przeważnie czynne tylko przez kilka godzin w ciągu dnia. Po dokonaniu początkowej inwestycji w sprzęt i oprogramowanie, koszty utrzymania infokiosków mogą być niższe, niż w przypadku konieczności zatrudnienia personelu, co dla wielu firm stanowi istotny argument. Niektórzy użytkownicy mogą preferować bezpośredni kontakt z pracownikiem punktów obsługi, totem reklamowy zaczynają zaś doceniać dopiero po jakimś czasie. Kliknij link: https://solix.pl, aby zapoznać się z ofertą.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij