Czym jest Infinite EDI?

Czym jest Infinite EDI?

We współczesnym biznesie automatyzacja procesów odgrywa szczególną rolę. W kolejnych latach jej znaczenie będzie tylko rosnąć. Właśnie dlatego powstał system Infinite EDI, czyli elektroniczna platforma wymiany danych dla przedsiębiorców, którzy chcą usprawnić działanie swoich firm.

Cyfryzacja oraz automatyzacja wszelkich procedur to przyszłość biznesu, bez względu na branżę. Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą, doskonale wiesz, jak wiele czasu pochłania przygotowywanie, przesyłanie i porządkowanie dokumentów różnego rodzaju. Między innymi na ten obszar mocno wpłynie rozwój nowoczesnych narzędzi informatycznych. Jednym z nich jest Infinite EDI – system umożliwiający sprawne zarządzanie dokumentami w postaci elektronicznej.

Jak działa platforma Infinite EDI?

Platforma Infinite EDI pozwoli Ci na wymianę komunikatów z drugim podmiotem biznesowym w ramach łańcucha dostaw. Za pośrednictwem dedykowanego oprogramowania utrzymasz stały kontakt i ustalisz niezbędne szczegóły ze swoimi partnerami lub klientami na całym świecie. Przekażesz im niezbędne dokumenty w ustandaryzowanym formacie, a oni uczynią podobnie w tej samej konwersacji. Proste rozwiązanie, które zagwarantuje Tobie i Twoim współpracownikom komfort pracy, a także potrafi efektywność działalności firmy.

Jakie korzyści zapewni Ci Infinite EDI?

Po wdrożeniu systemu Infinite EDI w Twoim przedsiębiorstwie zyskasz dostęp do dziesiątek funkcjonalności. Wśród najważniejszych należy wymienić:

  • archiwizowanie dokumentów;
  • wyszukiwanie danych w bazie;
  • integrację z dowolnym ERP;
  • podgląd historii operacji;
  • obsługa wielu formatów.

Ponadto otrzymasz możliwość śledzenia statusu wysyłanych dokumentów, natomiast powiadomienia poinformują Cię, że wiadomość dotarła do odbiorcy. Dodatkowo, precyzyjne raporty pozwolą eliminować błędy. Wszystkie te opcje usprawnią komunikację z partnerami nie tylko w przypadku dwóch podmiotów, ale także w sytuacji, gdy łańcuch dostaw obejmuje większą liczbę firm. Zapewnią one jednocześnie inne korzyści, w tym:

  • ograniczenie ilości pracy w obszarze administracji;
  • znaczne zmniejszenie zużycia papieru;
  • obniżenie kosztów operacyjnych działalności gospodarczej.

Infinite EDI kompleksowo wpłynie na funkcjonowanie każdej jednostki obciążonej koniecznością dokumentowania transakcji.

biznes

Dlaczego warto wybrać Infinite EDI?

Na rynku znajdziesz co najmniej kilka podobnych platform, ale Infinite EDI należy do grona rozwiązań wyróżniających się wśród konkurencji. Na uwagę zasługuje wysoka jakość obsługi oraz elastyczne podejście do wymagań klientów. System zostanie dostosowany do Ciebie, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Procedura wdrożenia oprogramowania nie zaburzy działania firmy, a specjaliści odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Prowadź biznes z Infinite EDI!

Skontaktuj się z ekspertami Infinite IT Solutions, aby zapytać o uruchomienie EDI w swoim przedsiębiorstwie. Postąp jak setki globalnych biznesów, które korzystają z Infinite EDI i odkryj siłę automatyzacji procesów w ramach własnej działalności gospodarczej.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij