piłka na boisku

Czy warto grać w PZBUK? Poznaj promocje i bonusy

PZBuk to bukmacher, który pojawił się na polskim rynku we wrześniu 2018 r., a więc jest nowym członkiem rynku bukmacherów w Polsce. Można mieć pewność, że działa legalnie, gdyż w połowie tego samego roku uzyskał licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych. Jego oferta obejmuje zarówno zakłady sportowe, jak i zakłady specjalne, czyli wydarzenia społeczno kulturalne.

PZBuk – poznaj stronę internetową bukmachera

Polskie Zakłady Bukmacherskie posiadają niezwykle czytelną stronę, która wyróżnia się na tle konkurencji. Nie ma tu męczących wzrok ciemnych barw, a szata graficzna koresponduje z nazwą legalnego polskiego bukmachera, a więc utrzymana jest w biało-czerwonej tonacji kolorystycznej. Strona nie jest przeładowana grafiką, co pozwala skupić się na treści, a więc stawkach w danych zakładach, a także przewidywaniach bukmachera zawartych w załączonych na stronie statystykach i wiadomościach. Można obstawiać 27 dyscyplin zarówno wiodących, jak i niszowych.

PZBuk rejestracja – jak wygląda cały proces?

Jeśli szukasz oferty nowego legalnego bukmachera, to z pewnością jest to PZBuk. Rejestracja na PZBuk jest banalnie prosta, tym bardziej, że bukmacher posiada stronę startową od razu kierującą do procesu rejestracji poprzez wyraźny odznaczony na zielono panel z napisem „rejestracja”. Wystarczy w niego kliknąć, by w kilka chwil wypełnić formularz rejestracyjny. Tu wystarczy podać swoje dane osobowe, nazwę konta oraz gracza, a także PESEL i adres e-mail, a następnie czekać na weryfikację. Odbywa się ona poprzez przesłanie do bukmachera skanu dokumentu tożsamości. Nie trzeba się jednak obawiać, gdyż jest to legalny bukmacher i wszystko jest dobrze zabezpieczone przed wykradzeniem danych.

PZBuk – bonus na start

W czasie rejestracji należy jeszcze podać kod promocyjny, jeśli się go posiada, a można go uzyskać na wielu stronach przedstawiających ofertę bukmachera. Dzięki temu można zyskać dodatkowy profit w PZBuk. Bonus w wysokości 50 zł wystarczy obstawić na zakład wielokrotny po kursie przynajmniej 2,0. Jeśli dobrze się obstawi nie trzeba go wielokrotnie obracać, aby wypłacić ewentualną wygraną. To nowość na rynku bukmacherskim, gdyż zwykle bonusy na start trzeba obracać przynajmniej 2-3 razy. Oczywiście inni bukmacherzy zachęcają wyższą kwotą bonusu, a tym samym możliwością wyższej potencjalnej wygranej, jednak prawidłowe trzykrotne obstawienie zakładów wielokrotnych do łatwych nie należy, dlatego oferta PZBuk na tym tle zdecydowanie się wyróżnia. Poza bonusem otrzymywanym w ramach kodu, taki bonus w tej samej wysokości otrzymuje każdy zarejestrowany gracz, po wpłacie depozytu musi jedynie postawić pierwszy zakład w wysokości 50 zł po kursie 1,8. Otrzymuje wtedy darmowy zakład w wysokości 50 zł, który musi obrócić po kursie przynajmniej 2,0. Jeśli wygra, to może od razu wypłacić pieniądze na swoje konto lub pozostawić je do inwestowania w dalszą grę.

PZBuk – promocje, na które warto zwrócić uwagę

PZBuk jest stosunkowo nowym bukmacherem dlatego jego oferta promocji nie jest jeszcze rozbudowana. Jednak z pewnością jest warta uwagi. Kombodoładowanie to jedna z promocji dla już zarejestrowanych graczy. Tutaj do każdego zakładu wielokrotnego dodawany jest określony procent powiększający wygraną. Co niezwykle ważne, nie podlega on obrotowi. Maksymalnie można tu zyskać 15% za prawidłowe obstawienie zakładu składającego się z 11 pozycji, a minimalnie 1% za obstawienie podwójnego zakładu. Każde zdarzenie na takim zakładzie musi posiadać kurs przynajmniej 1,2, a maksymalna wygrana może wynieść równowartość 10 tys. funtów brytyjskich. Podobnie jak wielu innych bukmacherów również PzBuk ma ofertę cash out umożliwiającą na zamknięcie niekorzystnego zakładu jeszcze przed jego zakończeniem i odzyskaniem części postawionych środków. Ponadto PzBuk posiada ofertę punktów lojalnościowych, które gracz otrzymuje już za rejestrację. Te punkty również za dokonane depozyty, czy stawiane zakłady na żywo może wymienić w sklepie gracza na bonusy i darmowe zakłady.

Polskie Zakłady Sportowe to niewątpliwie oferta na którą warto zwrócić uwagę. Rejestracja jest szybka i już po wpłaceniu pierwszych 50 zł i postawieniu zakładu można skorzystać z korzystnego bonusu na start. Zakładając wiele kont na stronach legalnych bukmacherów, warto skorzystać również z oferty PZBuk.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij